Darmowa dostawa już od 300.00 zł

Praca

Jeśli jesteś energiczną i pozytywną osobą, chętną odmienić swoje życie i podjąć nową pracę wśród zespołu uśmiechniętych dziewczyn, różowych paczek i świetnej atmosfery. Chętnie damy Ci szansę.

Sklep internetowy POLKA BUTIK poszukuje pracownika do obsługi sklepu internetowego.

Opis stanowiska:

  • obsługa sklepu internetowego
  • monitorowanie spływających zamówień
  • pakowanie paczek gotowych do wysyłki
  • segregowanie przesyłek, w zależności od sposobu wysyłki
  • monitorowanie bieżących dostaw oraz stanów magazynowych
  • przygotowywanie i etykietowanie produktów
  • przyjmowanie dostaw i zwrotów do magazynu
  • prace porządkowe na terenie firmy

Oczekujemy:

  • umiejętności obsługi komputera oraz znajomości Internetu
  • dobrej organizacji pracy własnej (terminowość, praca pod presją czasu)
  • zdolności manualnych i wysokiej estetyki
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania w pracę - chęci uczenia się i zdobywania nowych umiejętności
  • samodzielności (organizacji własnej pracy)
  • dbałości o porządek
  • sprawności fizycznej (często pracujemy na stojąco)
  • praca zdecydowanie dla Pań ze względu na charakter pracy

Zapewniamy:

  • 8 godzinny wymiar pracy od 8-16 od poniedziałku do piątku (zdarzają się wyjątki)
  • stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym
  • pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
  • perspektywa awansu
  • wstępne przeszkolenie z zakresu wykonywania swoich obowiązków
  • udział w ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę wśród ludzi lubiących swoją pracę
  • zatrudnienie w oparciu umowy o prace.

Prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem za pośrednictwem na maila: konrad@polka-butik.pl. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)”.